Uzun Etekler
Uzun Etek Modelleri

Uzun Etekler

Posted On Mart 7, 2018 at 1:17 pm by / Uzun Etekler için yorumlar kapalı

Yaz kış demeden bayanların tercihi olan uzun etek modelleri birçok çeşidiyle şıklığa anlam kazandırmanın bir yoludur. Yaz günlerinde rahatlığı, serin oluşu ve cıvıl cıvıl çeşitli renkleriyle tüm bayanların dikkatini çekmektedir. Kışın ise bu etekler bazen daha asil bir genç bayanı canlandırmaktadır.

Her yılın modasında farklı bir renk göz önünde oluyor. Moda rengi giymektense giydiğinde kendini iyi hissettiğin rengi giymelisin. Bunun yerine moda kumaşı, moda modeli tercih etmelisin. Eteklerde çıkan modada her model her kişinin bedenine olmayabiliyor. Mesela yüksek belli ince kemerli bacak boyunu daha uzun gösteren etekler vardır. Bu modeller zayıf bayanlar içindir. Kilolu bayanların bu tarz etekleri moda diye tercih etmesi üzerlerine yakışmayacağından ve hoş görüntü oluşmayacağı için uygun olmayacaktır. Kilolu bayanlardaki tercih daha çok göbek üzerinden kalın kemerli koyu renk kumaştan olmalıdır.

Eteğinizdeki tek taraflı bir yırtmaç, ayak tabanınıza kadar uzanan ve bacak boyunuzu olduğundan uzun gösteren siyah düz bir etek, spor ayakkabı ve şapka ile kombinlediğimiz kot eteğimiz… Ve daha fazla uzun etek modelleri ile her yere gidebilirsiniz.

 

945 Uzun Etekler

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTO GALERİ