Etek Kombinleri

Uzun Etek Kombinleri

Posted On Şubat 9, 2018 at 1:17 pm by / Uzun Etek Kombinleri için yorumlar kapalı

Her geçen yıldaki gibi bu yılda uzun etek modellerine ilgi çok fazla ve yaz günlerinin kavurucu sıcaklığında püfür püfür serinlik sağlayan özellikleriyle tercih edilmektedirler.

Bu etekleri giydiğinizde ayakkabı ve üst seçiminiz çok zor olmayacaktır. Bir kombin yapmak istediğinizde her şeyden önemlisi kendinizi nasıl hissetmek istediğiniz ve nereye uygun giyineceğinizdir. En basit bir kombin olarak düz renk bir t-shirt altına giyeceğiniz eteğiniz ve spor babetiniz sizi rahat hissettirecektir. Beyaz renk bir t-shirt ile cıvıl cıvıl renklerde eteklerini kombinleyebilirsiniz.

Gece dışarı çıkmayı seven bayanlar için ise uzun etek modelleri daha farklı kesimdedir. Siyah gömleğiniz ve taşlı minik çantanızı tek taraftan yırtmaçlı eteğiniz ile çok şık bir hale getirebilirsiniz. Desenli veya kat kat kesimli şıklıklar size farklı bir hava katacaktır.

İnce belinizi saran ince kemerli eteğiniz ayak tabanınıza kadar uzanmalı ve üzerine kısa ceketler giyilmelidir. Eğer deniz kenarında yürüyüşe çıktıysanız şifon etekleriniz üzerinde şıklığınızı tamamlayacak yüzünüzün bir kısmını kapatan büyük şapka kombinlerinizi yapmayı unutmayın.

001 1024x597 Uzun Etek Kombinleri

 

 

FOTO GALERİ