Tesettür Giyim

Tesettür Uzun Etekler

Posted On Ocak 11, 2018 at 1:17 pm by / Tesettür Uzun Etekler için yorumlar kapalı

Kapalı bayanların uyumlu ve şıklıkları altındaki yatan sır uzun etek modelleridir. Gömlek ve ceketlerle kombinlenen renk renk çok çeşitli etekler vardır. Tesettür kıyafetlerde daha sınırlı moda giyim olmasına rağmen etek modası sayesinde kapalı bayanlar daha rahat ve renk uyumu ile kendi tarzlarını yansıtabiliyorlar.

Tesettür giyimin olmazsa olmazı hale gelen bu eteklerin kat kat kesimde, düz çizgili, yan çizgili ve çeşitli desenlerde bir sürü modeli vardır. Sıcak bir yaz günü çiçekli eteğinizin üzerine giydiğiniz ince gömlekler, topuklu ayakkabılarınız ve saçlarınızı örten renkli eşarplarınızla modanın sahibi siz olabilirsiniz.

Gece dışarı çıkarken uzun etek modellerinden faydalanmamak olmaz. Koyu renk etek tercih ederseniz sizi yerine göre daha asil gösterecektir. Üzerine siyah dar kesim bir ceket, parlak kumaş eşarp ve taşlı küçük çantanızı aldığınızda şıklığınızı tamamlamış olacaksınız.

Üzerinize basit bir beyaz gömlek giydiğinizde tek bir etek seçimizle ister markete, ister deniz kenarına isterseniz gece gezmelerine gidin. Önemli olan eteğinizle uygun şıklığı yaratmanızdır. 

 

002 e1369753070756 Tesettür Uzun Etekler

 

FOTO GALERİ