Etek Kombinleri

Maxi Etek Kombinleri

Posted On Aralık 28, 2017 at 1:17 pm by / Maxi Etek Kombinleri için yorumlar kapalı

Merhaba, etek modelleri 2013 sezonunun hanımlarla buluşmasından bu yana büyük bir ilgi ve beğeni topladı. Özellikle maksi etek modelleri uzun olması ve rahat olması sebebiyle tercih edilmekte. Maksi etek modelleri altına giyilen yüksek topuklu bir ayakkabı ile tamamlandığın da ortaya çok şık bir kombin çıkartılabilir.

Yeni sezon etek modelleri arasında en çok tutulan markalar arasında Bershka, Lee Cooper, Zara, Mango bulunmaktadır. Maksi etek modelleri tesettürlü hanımlar içinde sık tercih edilen bir etek türüdür. Çünkü dini kurallara uygun bir model olan maksi etek modeli topuklara kadar uzanan kesimleriyle favori tesettür ürünler arasında yer almaktadır. Maxi etek modellerini tercih eden hanımlar yaz aylarında genel de tül gibi çok ince olan kumaşları tercih ediyorlar ancak kış aylarına gelindiğinde doğal olarak kumaşın kalınlığı artıyor.

Etek modelleri 2013 yılında fiyat tarifeleriyle de yüz güldürüyor. Geçtiğimiz senelere oranla %60′ a varan indirimlerle hanımların beğenisine sunulması tercih edilme sebeplerinden biri hatta ilkidir. Aşağıdaki resim galerimizde maksi etek modellerine ait birçok model bulabilirsiniz.  Önü kısa arkası uzun etek modellerinin de bulunduğu resim galerimiz de bol kesim olan tasarımlara ağırlık verdik ve çoğunlukla o tarzda modelleri sizinle paylaştık.

Kısa etek modelleri ile ilgili yazımızda belirttiğimiz gibi etek boyutlara yaz aylarında kısalıyor hatta şort haline geliyor. Ancak uzun eteklerden vazgeçmeyen hanımlar yaz kış fark etmeden her mevsim uzun etek modellerini tercih edebiliyorlar.

Maksi etek modelleri adına paylaştığımız resimler arasında en dikkat çeken model sarı etek modelidir. Ayrıca galerimiz içerisinde abiye modellerine ait resimlerde bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü etek modelleri de artık maxi etek modeli üretmeye başlıyor. Önceler sadece kısa etek modelleri üreten firmalar hanımların tercihlerinin değişmesiyle beraber uzun etek modellerini üretmeye de başlamış bulunmaktalar.

 

023 1024x819 Maxi Etek Kombinleri

 

FOTO GALERİ