Düğün & Nişan Elbise Modelleri

Kına Gecesi Kombini

Posted On Ocak 18, 2018 at 12:17 pm by / Kına Gecesi Kombini için yorumlar kapalı

Mağaza mağaza dolaştınız ama aklınıza bir fikir gelmiyor mu ? 

Kına gecesi var ve ne giyeceğinizi bir türlü bulamadınız mı?

Bu soruların cevabını sizlere veriyoruz…

Mercan motifleriyle ve işlemeli pullarla süslenmiş, kolsuz ve yuvarlak yakalı mini elbiseyi sizler için seçtim. Renkleri ne kadar sakin ve huzur verici öyle değil mi?

Çok renkli ya da karmaşık abiye elbise modellerinden birini tercih etmedim. Neden mi? Çünkü ben bu tarz özel günlerde sade şıklıklardan yanayımdır. Duru ve elegan… Bu şık mini elbisenin altına dolgu topuk, bilekten bağlamalı gösterişli bir ayakkabı tercih ettim. Dolgu topuk tercih etmemin sebebi ise bütün gece çok hareketli olacağı için rahat edebileceğinizi düşündüm. İnce topuklu ayakkabılarla bütün gece ayakta durarak, dans edemezsiniz. Canınız çok yanar.

Çanta olarak ise elbise ile renk uyumunu sağlaması için pudra rengi deri el çantasını tercih ettim ama siz zaten bütün gece göz önünde olacağınız için bu çantayı belki de kullanamayacaksınız. O yüzden el çantanız için ekstra bir masraf yapmanıza gerek yok, evde hali hazırda bulunan bir çantayı kullanabilirsiniz.

Aksesuar olarak ise kristal, lazer kesim sallantılı küpeleri seçerek kombinime son noktayı koydum. Fazla aksesuar kullanmak istemedim, dedim ya sadelik bu tarz özel günlerde ön plana çıkmasını istediğim şeydir. Hem belki gelen misafirlerden ya da kayınvalidenizden çok şık takılar hediye edilecektir? Siz bu kombini iri dalgalı saç modeli ve dumanlı göz makyajı ile daha da çekici bir hale getirebilirsiniz.

Kına gecelerinde topuz saç modeli yaptırmaktan kaçının, yoksa kına yakılırken başınıza örtülecek kırmızı örtü sizi bir hayli rahatsız edebilir.

03 Kına Gecesi Kombini