Uzun Etek Modelleri

Bu Sezon Uzun Etekler

Posted On Ocak 19, 2018 at 12:17 pm by / Bu Sezon Uzun Etekler için yorumlar kapalı

Her sezon bayanların tercihi olan uzun etek modelleri bu yaz günlerinde de türlü türlü renk ve model seçenekleriyle vitrinlerde göz doldurmaktadır. İpek, keten, penye kumaşlar ve katlı kesimler, yüksek bel, düşük bel modeller, pileli modeller, mor, yeşil, pembe, turkuaz ve rengârenk desenli kumaşlar etekler için kullanılmaktadır.

Aslında annelerimizin 60’lı 70’li yıllarda giydiği eteklerin aynılarını bizler moda yapıyor ve kullanıyoruz. Moda dönüyor dolaşıyor ve nerde rahatlık ve nerde kolay şıklık varsa o yöne geri gidiyor. Babaannelerimiz yıllardır köylerde geniş etekler ve şalvarlar giyiyorlar. Onların da kendine göre modaları var. Rahatlık ve şıklık herkesin kendine yakıştırdığıdır.

Her yaşa ve her tarza uygun bulunan uzun etek modelleri dantel detaylarıyla sizi romantik bir davete hazırlayacaktır. Basit bir kolye ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Deniz kenarında dolaşırken giyeceğiniz çiçek desenli etekleriniz ile birlikte şapkalarınızı kullanmayı unutmayın. Ayak bileklerinize gelen boyutlarda kot etekler altına topuklu ayakkabı giyerek oluşturacağınız spor şıklık ile herkesi kendinize hayran bırakacaksınız.

030 Bu Sezon Uzun Etekler

 

 

FOTO GALERİ