Düğün & Nişan Elbise Modelleri

Abiye Elbisenizde Takı Ve Kemerin Uyumu

Posted On Aralık 29, 2017 at 12:17 pm by / Abiye Elbisenizde Takı Ve Kemerin Uyumu için yorumlar kapalı

Abiye kıyafetlerde kemer kullanırken iki şeye dikkat etmemiz gerekir;

1.Kemeri taktığımız bölge proposyonu bozmamak açısından önemlidir. Kısa boylu kişiler kalça hizalarında kemer kullanmamalıdırlar.

2. İkinci önemli unsur ise kemerin malzemesidir. Eğer abiyeniz ışıltılıysa kemerinde yine aynı  şekilde olması ya da kendi içinden bir ışıltıya sahip olması gerekir. Bu şekilde görüntüde bir bütünlük elde etmiş oluruz.

Abiyemize kemer seçerken gideceğimiz mekan da çok önemlidir. Balo vb. etkinkinlikler için en uygun kemer, abiyenizin kumaşından olan kemerlerdir. Böylelikle bir bütün elde etmiş olur ve daha uzun görünürsünüz.
 
Abiye kıyafetinizle takılarınızın uyumu;

Takı her zaman giyeceğiniz kıyafeti tamamlayan en önemli unsurdur. Eğer seçeceğiniz kıyafet kırmızıysa takılarınız pırlanta ve ya yakut olabilir. Takınızın, giydiğiniz kıyafetin dekoltesiyle uyuşması çok önemlidir. Örneğin yakası kapalı bir kıyafete kolye takarsanız bu hiç hoş olmayacaktır. Bu tür kıyafetleri belki küçük, zarif bir küpeyle konbinleyebilirsiniz. Ama derin dekoltesi bulunan bir kıyafet üzerine V şeklinde bir kolye kesinlikle hoş duracaktır.

07 Abiye Elbisenizde Takı Ve Kemerin Uyumu

Abiye modelleri için aşağıda ki fotoğraflara tıklayınız !