Kısa Etek Modelleri

2015 Tunik Modelleri

Posted On Ocak 24, 2018 at 1:17 pm by / 2015 Tunik Modelleri için yorumlar kapalı

Sevgili hanımlar, yeni sezonda yaz sıcaklarından bunalan bayanlar, hem fazlasıyla şık hemde kendilerini çok rahat hissettikleri yaz tunik modellerini tercih ediyor. Kombinlemesi en kolay olan bu modeller yine sezonun ilgi çeken modelleri arasına giriyor. Birbirinden farklı stillerde ve kumaşlarda üretilen yeni sezon tunik modellerini incelediğimizde gerçekten harika modellerle karşılaşıyoruz.

Günlük yaşamın vazgeçilmez olan tuni modelleri bayanların her zaman vazgeçilmez modelleri arasında yerlerini alacaklar gibi görünüyor.Yazın sıcak günlerinde bunalan bayanlar oversize kolsuz tunik modellerini daha çok tercih ediyorlar.Bu modeller şortlarla ve kot etek modelleriyle birlikte harika kombinler oluşturuyor bu sezon.

En fazla tercih edilen tunik modelleri arasında bu sezon yine denim tunik modelleri, Tunik elbiselerin denim versiyonlarıyla günlük stiliniz de harika bir kombin oluşturabilirsiniz. Denimin önemli bir yer tuttuğu sezonda babetlerle veya spor ayakkabılarla uyumlu bir stil yaratabilirsiniz.

 

FOTO GALERİ

 

018 2015 Tunik Modelleri