Kısa Etek Modelleri

2015 Leopar desen modası

Posted On Ocak 25, 2018 at 1:17 pm by / 2015 Leopar desen modası için yorumlar kapalı

Merhaba hanımlar,

Doğada en kaliteli kürke sahip, keskin bakışları olan, dikkatlerin üzerinde toplandığı çok etkileyici bir hayvan leopar deseni modacıların yaratıcı hayal güçleri sayesinde bayanların kıyafetlerinde hayat bulmaktadır.

Leoparların eşsiz desenini modanın iddialı bir parçası olarak tatbik eden tasarımcılar eşsiz seksi ve çekici kadınlar yaratmayı başarmışlardır. Leopardan vazgeçemeyen bayanların sayısı ne kadar fazlaysa nefret eden hanımlarda bir o kadar bulunmaklar birlikte üzerinde bu desenden oluşan bir parça taşıyan kadınların çekici ve seksi bir görüntü kazandığı herkes tarafından kabul edilmektedir. Cesaretin ve kendine güvenin ifadesi olan bu desen uzun yıllardır varlığını devam ettirmesine rağmen 2013 yaz aylarında altın çağını yaşayacaktır. Geçtiğimiz yıllarda leopar tasarımcılar tarafından daha çok abiye ve gece kıyafetlerinde kullanılırken bu sezon leopar deseni bayanların günlük hayatlarında da kullanmaları mümkün olacaktır.

Abiye kıyafetlerde göz alıcı şık modeller koleksiyonlarda yer alırken bu deseni tercih eden bayanlar davetlerin ilgi odağı haline gelmeyi rahatlıkla başaracaklardır. Abiye elbiselerde, bluzlarda, eteklerde yer alan bu eşsiz desenle birleşen seksi dekolteler bayanların girdikleri ortamlarda beyleri en iyi etkileme yöntemi olacaktır.

Günlük kıyafetlerde oldukça fazla yer teşkil etmeye başlayan bu deseni günlük hayatınızda farklı tarzlarla birleştirerek daha rahat kullanabilirsiniz.  Modacılar birçok giyside leoparları kullanırken bu deseni dış kıyafet olarak iddialı bulan kadınlara da alternatifler üretilmiştir. Erkeklerin bayanlar üzerinde sevdiği bu kışkırtıcı deseni dış kıyafetlerinin dışında kullanmak isteyen kadınların için özelikle iç çamaşırı koleksiyonlarında çok hoş ürünlere rastlamak mümkün olmaktadır. Modacılar bayanların kadınsı yönlerini öne çıkartmalarını mümkün kılan bu deseni kullanarak elbiseler, etekler, bluzlar, gömlekler, pantolonlar, taytlar ve ceketler tasarlamışlardır.

Ayakkabılarda da bayanların beğenisine sunulan leopar desene babetlerde, sandaletlerde, dolgu topuklarda, platform topuklarda rastlamamız mümkün olurken bu desen çanta modellerinde hem günlük büyük hem de küçük çanta modellerinde yer almayı başarmıştır.

Abiye çantalarda küçük kutu çantalar ve portföy çantalarda uygulanan bu desen sayesinde kıyafet tercihleriniz kadar aksesuarlarınızla da dikkat çekmeniz mümkün olacaktır.

Aksesuarlarda şal, fular, kemer, küpe, kolye bileklik gibi birçok parçada yer alan leopar desen sayesinde farklı bir tarz yakalamanız mümkün olacaktır. Oldukça dikkat çeken bir desen olarak öne çıkan leopar kıyafetlerinizi günlük kullanımlarınızda biraz yumuşatmak için düz renk üst veya alt kombinleri tercih etmeniz modacılar tarafından tavsiye edilmektedir.

Günlük hayatınızda tamamen leopardan oluşmuş kıyafetleri kullanmanız sizi istediğiniz görünümden uzaklaştıracaktır. Sade ve spor kıyafetlerinizi şıklaştırmak istiyorsanız ayakkabı, çanta ve aksesuarlarla yapacağınız kombinlerde mutlaka leopar desenini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

 

08 2015 Leopar desen modası